NV156FHM-N47 15.6 inch 30 Pin High Resolution 1920 x 1080 Laptop Screens IPS TFT LCD Panels, NV156FHM-N47
Produkt Form
1. High quality replacement screen panel 2. High resolution 1920 x 1080 pixel 3. 15.6 inch diagonal screen size 4.... Lesen Sie mehr
    • Guaranteed secure & safe checkout.
      shop pay
    • Why pay retails? Everyone deserves wholesale - even for 1 unit. Save like a pro
    • Wholesale pricing for everyone - no min
    • Buy at wholesale price(s) | Money saved vs marketplaces
    • Dedicated Account Manager
    • Bulk pricing - for large enquiries
    Beschreibung
    1. High quality replacement screen panel
    2. High resolution 1920 x 1080 pixel
    3. 15.6 inch diagonal screen size
    4. Backlight Lamp: LED type
    5. Interface: EDP/30PIN
    6. Screen type: IPS
    7. Contrast Ratio: 800:1
    8. Luminance: 250 cd/m2
    9. Display scale: 16:9
    10. Active Area: 344.16x193.59 mm
    Specification:
    Package Weight
    One Package Weight 1.19kgs / 2.63lb
    One Package Size 45cm * 33cm * 8cm / 17.72inch * 12.99inch * 3.15inch
    Qty per Carton 10
    Carton Weight 12.50kgs / 27.56lb
    Carton Size 62cm * 40cm * 30cm / 24.41inch * 15.75inch * 11.81inch