42BYGH34-1304B 1.3A 0.30N 3D Printer 42-Step Moto Dual Output Shaft Carving Machine, 42BYGH34-1304B
Forma del producto
    • Guaranteed secure & safe checkout.
      shop pay
    • Why pay retails? Everyone deserves wholesale - even for 1 unit. Save like a pro
    • Wholesale pricing for everyone - no min
    • Buy at wholesale price(s) | Money saved vs marketplaces
    • Dedicated Account Manager
    • Bulk pricing - for large enquiries
    Descripción
    2. Enhanced steel shell, durable
    3. Energy saving and quiet, smooth operation
    4. High torque, high speed response, low vibration, convenient speed regulation
    5. Current: 1.33A
    6. Torque: 0.3N.m
    7. Height: about 34mm
    8. Shaft diameter: about 5mm
    9. Shaft height: about 23mm
    10. Weight: about 220 grams
    Specification:
    Package Weight
    One Package Weight 0.30kgs / 0.67lb
    One Package Size 10cm * 6cm * 6cm / 3.94inch * 2.36inch * 2.36inch
    Qty per Carton 98
    Carton Weight 30.00kgs / 66.14lb
    Carton Size 46cm * 27cm * 27cm / 18.11inch * 10.63inch * 10.63inch