N133BGE-L41 13.3 inch 40 Pin High Resolution 1366x768 Laptop Screen TFT LCD Panels, N133BGE-L41
Fiche produit
1. Replacement laptop screen panel 2. High resolution: 1366 x 768 pixel 3. Diagonal screen size: 13.3 inch 4. Backlight... En savoir plus
    • Guaranteed secure & safe checkout.
      shop pay
    • Why pay retails? Everyone deserves wholesale - even for 1 unit. Save like a pro
    • Wholesale pricing for everyone - no min
    • Buy at wholesale price(s) | Money saved vs marketplaces
    • Dedicated Account Manager
    • Bulk pricing - for large enquiries
    Description
    1. Replacement laptop screen panel
    2. High resolution: 1366 x 768 pixel
    3. Diagonal screen size: 13.3 inch
    4. Backlight Lamp: WLED type
    5. Interface: 40PIN
    6. Screen type: TFT LCD
    7. Contrast Ratio: 500:1
    8. Luminance: 220cd/m
    9. Display scale: 16:9
    10. Active Area: 293.42 x 164.97mm
    11. Size: 314.1 x 188.75mm
    12. Features: Straight row, with left and right side strips
    Specification:
    Package Weight
    One Package Weight 1.15kgs / 2.54lb
    One Package Size 45cm * 33cm * 8cm / 17.72inch * 12.99inch * 3.15inch
    Qty per Carton 10
    Carton Weight 12.50kgs / 27.56lb
    Carton Size 62cm * 40cm * 30cm / 24.41inch * 15.75inch * 11.81inch