2 PCS 9005 DC12V-24V / 12W / 3000K / 800LM 12LEDs SMD-3030 Car LED Fog Light, 9005 (White Light), 9005
Fiche produit
    • Guaranteed secure & safe checkout.
      shop pay
    • Why pay retails? Everyone deserves wholesale - even for 1 unit. Save like a pro
    • Wholesale pricing for everyone - no min
    • Buy at wholesale price(s) | Money saved vs marketplaces
    • Dedicated Account Manager
    • Bulk pricing - for large enquiries
    Description
    1. Simple design, easy installation.
    2. Designed to work in ground vehicles.
    3. Low power consumption, saving energy and environment protection.
    4. High ability of shock resistant, brighter light, low temperature.
    5. Beam color: yellow light / white light
    Specification:
    Package Weight
    One Package Weight 0.10kgs / 0.22lb
    One Package Size 12cm * 10cm * 6cm / 4.72inch * 3.94inch * 2.36inch
    Qty per Carton 60
    Carton Weight 6.00kgs / 13.23lb
    Carton Size 52cm * 32cm * 28cm / 20.47inch * 12.6inch * 11.02inch